И Клои Кардашијан го покажа голиот задник!

20 декември, 20150
9

Со оглед на тоа што нејзините постари сестри неколку пати го покажаа голиот задник, тоа одлучи да го направи и најмладата ријалити сестра.

За да не заостане зад постарите сестри Кардашијан, но и помладите полусестри Кендал и Кајли Џенер, Клои Кардашијан одлучи да се фотографира целосно гола.

31-годишната Клои одлучила да покаже апсолутно сè на најновите фотографии кои настанале за време на нејзиниот одмор во Сент Барт.

– Значи… се случи. Додека бевме на одмор во Сент Барт одлучивме без подготовки да направиме едно снимање. Џојск Бонели, Џен Еткин и нејзиниот сопруг Мајк Росентал исто така беа на одмор со своите семејства. Се испостави дека Мајк е одличен фотограф. Навистина имавме среќа така да се наместат работите! –  напишала Клои на својот сајт.

– Малку се напивме и некако ова фотографирање се заврши целосно без облека – објасни Клои.

– Иако многу работев за да ја достигнам оваа линија и понатаму сум во шок од каде собрав храброст за вакви фотографии – напиша ријалити ѕвездата.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş