Има 61 година, а изгледа како млада девојка!

25 ноември, 20150
3

Некогашниот супермодел Кристи Бринкли (61) е инспирација за многу жени да бидат фит и да внимаваат на нивниот изглед дури и во зрелите години.

А кога ќе ја видите во бикини и знаете дека има 61-на година, се чини невозможно сето тоа да се постигне без поголеми естетски зафати.

За време на семејниот одмор на Карибите, Кристи Бринкли ја искористи приликата уште еднаш да ги воодушеви сите со витката линија, па на Инстаграм објави фотографија во бикини.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber