Импресии на натпреварувачите на НИА после петтата гала вечер

17 ноември, 20150
Импресии на натпреварувачите на НИА после петтата гала вечер

Натпреварувачите во вилата НИА имаа можност да ги погледнат своите изведби од последната гала со цел да ги увидат и корегираат недостатоците. Погледнете што се случуваше ноќта после петатта гала во вилата “На иста адреса”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş