Ирина раскинала со Роналдо заради неверство

28 јануари, 20150
10

Кристијано Роналдо и Ирина Шајк ја започнаа 2015-та со веста за нивното раскинување, а неколку недели подоцна светските медиуми сè уште се интересираат за причината.

Првично беше соопштено дека Ирина не се сложувала со мајката на Кристијано, како и дека немала доволно интерес да биде мајка на Кристијано Јуниор.

Но, сега на ред се шпекулациите кои се во корист на Ирина, а го напаѓаат Кристијано.

Наводно, Ирина му раскинала заради честите неверства и шпекулации кои повеќе не можела да ги поднесе.

Уште во 2012-та започна да кружи трач за секс авантурата на Роналдо со португалската ТВ репортерка Рита Переира.

irina-shajk-raskinala-so-ronaldo-zaradi-mnogubrojnite-neverstva-03.jpg

По неа следуваше аферата со мисицата со најдобар задник Андреса.

irina-shajk-raskinala-so-ronaldo-zaradi-mnogubrojnite-neverstva-02.jpg

Плус, фотографиите на кои Роналдо се забавуваше со полуголи девојки во бикини во Лас Вегас минатото лето, не му беа од помош.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş