Искрена реакција на дечиња кога им велиш да удрат девојче

12 јануари, 20150
Искрена реакција на дечиња кога им велиш да удрат девојче

Група италијански момчиња на возраст од 7 до 11 години снимени на видео објавено на funpage.it се запознаваат со едно убаво девојче, а потоа од нив авторите бараат да направат неколку работи.

Прво, момчињата треба да кажат што им се допаѓа најмногу кај девојчето, потоа треба да ја помилуваат, па да направат гримаса и на крај бараат од нив да и удрат шлаканица.

Како реагираа момчињата погледнете на видеото, кое има за цел да ја подигне свеста за проблемот со насилството врз жените.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş