Ивана Сирена гола ја запали Виена

16 февруари, 20150
Ивана Сирена гола ја запали Виена

Познатата пејачка Ивана Сирена, позната по екстремно големите гради во Виена одржа настап речиси гола.

Ивана Сирена минатата година го привлече вниманието на домашната јавноста кога „кралицата на силиконите“ Тијана Ѓуричиќ ја претстави како своја најдобра другарка.

Ивана не се секира за негативните коментари и приказни, туку си тера по свое, па така нејзините настапи важат за исклучително интересни, посебно за машката популација.

На настапот во Виена Ивана се појавила облечена во комбинезон кој е направен само од чипка и под него имаше само танга, па нејзиното тело изгледаше повеќе голо отколку облечено.

https://www.youtube.com/watch?v=RSeSRAjFK0I

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş