Што ли се наоѓа на оваа снимка!?

16 февруари, 20150
Што ли се наоѓа на оваа снимка!?

На Јутјуб се појави една видео снимка чиј автор тврди дека прикажува „вонземјанин“ на Земјата. Снимката наводно ја направил „преплашен“ сведок од околината на Манчестер.

Британските медиуми го пренесоа видеото од Јутјуб за кое се тврди дека прикажува вонземско суштество видено на Салфорд покрај Манчестер. Корисничкиот профил на кој се појави снимката, неодамна го исклучила британската влада, пренесе Мирор.

Нема никакви податоци за тоа кога е направена снимката, ниту пак дали е вистинска или монтажа.

Погледнете го видеото па пресудете сами:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş