Излегол надвор да сними снежна бура. Она што го забележал со камерата ќе ве хипнотизира!

5 февруари, 20150
Излегол надвор да сними снежна бура. Она што го забележал со камерата ќе ве хипнотизира!

Снегот може да биде многу опасен и причина за големи проблеми за патниците, но постои и онаа другата, добра страна. Никој на светот не може да негира дека снегот е едно посебно доживување и сцена која го одзема здивот.

Во следното видео ќе видите една неверојатна сцена која едноставно е феноменална. Матус Јако го снимил ова видео во Братислава, Словачка.

Тој од видеото го отстранил звукот и го успорил, што автоматски создава сцена како од бајките. Погледнете и уверете се…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş