Излезе на бина и почна да пее позната песна – публиката и жирито тотално полудеа!

22 декември, 20150
Излезе на бина и почна да пее позната песна – публиката и жирито тотално полудеа!

Џордан Смит досега приредил неколку фантастични настапи во емисијата “The Voice”, а во полуфиналната емисија уште еднаш ги изненадил сите.

Неговото видео во краток рок го прегледале 6 милиони луѓе, а набрзо ќе сфатите и зошто!

https://www.youtube.com/watch?v=sQao9OnpmLU

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber