Јелена Карлеуша ги засени сите на црвениот тепих!

13 ноември, 20150
06

Јелена Карлеуша се појавила на ревијата на својот пријател Бошко Јаковљевиќ во склоп на „Fasion Week” во Србија и направила општ хаос меѓу гостите и новинарите.

kar500

Облечена во „Balmain“ креација и „Givenchy“ чизми, Јелена Карлеуша ја следела ревијата заедно со своите пријатели во првиот ред.

1kar500

2kar500

3kar500

4kar500

5kar500

6kar500

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber