Јелена Карлеуша VS Ким Кардашијан – на која и стои поубаво овој фустан?

30 декември, 20150
10

Погледнете го ова необично издание на Јелена Карлеуша во кое носи многу сличен фустан и фризура какви што неодамна носеше и најпознатата старлета во светот, Ким Кардашијан.

Јелена која деновиве е во Истанбул на посета кај нејзиниот сопруг, на Инстаграм објави една интересна фотографија на која носи едноставен бел фустан со необичен детаљ во вид на наметка. Имено, станува збор за многу слична креација на онаа што пред неколку месеци ја носеше Ким Кардашијан на доделувањето на наградите на InStyle  кога беше критикувана дека наликува на снешко.

Но, за разлика од нејзината комбинација која не би сакале да ја коментираме, мораме да признаеме дека Јелена изгледа фантастично во ова издание.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber