Како да ги зголемете усните само со помош на шминка

19 ноември, 20150
Како да ги зголемете усните само со помош на шминка

Во последните неколку години наназад исполнетите усни се вистински тренд. Не е исклучок ниту годинава, поради што голем број девојки се користат со најразлични средства за да добијат до поисполнети и посочни усни.

Па доколку сакате да ги зголемите усните, тоа можете да го направите и со помош на малку шминка, без потреба да одите на естетски зафати, а ова видео ќе ви покаже како да го сторите тоа.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber