Very Sexy Collection: Новата колекција на Victoria’s Secret

19 ноември, 20150
1 copy

Very Sexy Collection е новата колекција на облека од ангелите на Victorias Secret. Главните улоги ги имаат ангелите Бехати Принсло, Лили Олдриџ, Тејлор Хил.

Истите модели се појавуваат и во видеото на VS во кое популарниот бренд за долна облека го претставува новиот модел на градник со име Very Sexy Push-Up како и низа други секси парчиња долна облека кои сигурно ќе ви ги зачинат празниците кои доаѓаат.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş