Како да носиме skinny фармерки оваа есен

17 ноември, 20150
9

Тесните фармерките уште долго време ќе останат на модната сцена, без разлика на тоа што на некои девојки им се крева косата од нив.

Но и покрај најавите дека овој тренд полека но сигурно заминува од модната сцена, ситуацијата на „терен“ е сосема поинаква и многу лесно може да се случи тие наскоро да станат безвременски тренд со кој многу лесно ќе го постигнете класичниот изглед.

Погледнете и пронајдете ги деталите кои ќе ви помогнат и вие да ги носите вашите омилени фармери на начин на кој не сте го направиле тоа досега.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş