Топ комбинации на Ким Кардашијан за целосно разоткривање на облините

17 ноември, 20150
7

Ким Кардашијан и во првата бременост го привлекуваше вниманието на медиумите со нејзините необични и по малку неудобни комбинации во кои во преден план се нејзините облини, но и поправеното тело.

Ким најверојатно од оваа рецептура нема да се откаже ни сега. Таа носи претесни фустани или здолништа кои ги комбинира со боди, и скоро секогаш е во екстремно високи потпетици.

Многу често се случува таа под претесните фустани, како и под бодијата да НЕ носи градник, ставајќи ги така нејзините гради во преден план и не оставајќи ништо на имагинацијата.

Но, тоа е сосема нормално за најпознатата старлета во светот, а тоа можеме да го забележиме и доколку ги земеме во предвид комбинациите што ги носеше и при првата нејзина бременост. Погледнете!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber