Како денес изгледа 39-годишната Кејт Винслет

10 февруари, 20150
2

Популарната актерка Кејт Винслет беше бесна кога во 2003-та година нејзината фотографија доби многу Photoshop поправки за насловната на GQ магазинот.

Сега, само по неколку недели откако ја покажа својата прекрасна, природна убавина во црн едноделен фустан за капење во Нов Зеланд, 39-годишната ослабена Кејт ќе се појави на насловната страница на последното издание на Harper’s Bazaar UK.

– Taa изгледа прекрасно на фотографиите во креациите на Max Mara и La Perla. Винслет изгледа подмладено, послабо и навистина секси. Последните нејзините фотографии кои ги имав видено беа тие од плажата во Нов Зеланд, но таа за само некоја недела успеа да симне некој килограм и малку да ги затегне нозете, пишува извор близок до магазинот.

Инаку, во 2003-та Кејт Винслет беше многу лута на GQ магазинот поради тоа што си дозволи да ги едитира фотографиите повеќе од што е потребно.

– Не сакам кога фотографиите се ретушираат. Јас не изгледам така и не ни сакам да изгледам онака како што тие ме претставија на нивната насловна страница, изјави тогаш актерката.

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=bcJ-cMTk94I

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş