Урнебесно видео: Овца мисли дека е куче!

10 февруари, 20150
Урнебесно видео: Овца мисли дека е куче!

Оваа овца, која била сираче, израснала на фарма заедно со четири кучиња.

Заедничкиот живот со кучињата придонел овцата да мисли дека е куче. Погледнете го ова урнебесно видео…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş