Татко пее за малата ќерка која не сака да престане да плаче!

10 февруари, 20150
Татко пее за малата ќерка која не сака да престане да плаче!

Вака изгледа кога татко пее за малата ќерка која не сака да престане да плаче…

Понекогаш се чини дека ништо не оди како што би требало. Секој родител бил во ваква ситуација, кога детето плаче, а тој не знае што да направи.

Овој татко го направил тоа на свој начин, пеејќи ја песната “A change is gonna come”…

Погледнете и споделете со пријателите:

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş