Видела трудно девојче, а кога видела кој е таткото останала во шок!

10 февруари, 20150
Видела трудно девојче, а кога видела кој е таткото останала во шок!

Случајните минувачи уживале во попладневната прошетка низ паркот и се било сосема нормално додека не дошле до клупата на која седело девојче кое било трудно. Многумина веќе биле во шок, но работите станале уште побизарни кога го виделе таткото на детето.

Станува збор за скриена камера, па погледнете ги реакциите на минувачите:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş