Kога сопругата ќе дознае за неверството

10 февруари, 20150
1

Вака изгледа автомобил откако ќе помине „третман“ од некоја многу нервозна личност. Судејќи по информациите, но и по гребаниците на автомобилот, таа личност е изневерена и лута сопруга, а жртвата е Audi R8.

Според приказната на GT Spirit, сопругата дознала за неверството, но знаела и за локацијата на автомобилот, а резултатот се гледа од фотографиите.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş