Како изгледа Мег Рајан после серија пластични операции

10 декември, 20150
22

Американската актерка Мег Рајан целосно го смени личниот опис и наместо симпатична русокоса, на прв поглед се претвори во пластична 53 годишна кукла.


Беше препознатлива по улогите во романтичните комедии и речиси сите се воодушевуваа на нејзината природна убавина.

Но погледнете како кризата на средните години оставила длабока „пластична“ трага на лицето на Мег Рајан.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber