Како се решаваат сообраќајните спорови во Русија?

9 февруари, 20150
Како се решаваат сообраќајните спорови во Русија?

Се навикнавме на луди сцени од руските улици. Но, кога ќе помислиме дека не можат повеќе да не изненадат, од овие краишта доаѓаат нови уште полуди снимки.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş