Карлеуша се засрами па ја избриша фотографијата од Инстаграм

18 декември, 20150
15

Иако сме навикнати да ја гледаме во секакво светло, ЈК веројатно претера кога објави фотографија на која таа има пиштол во раката, а во преден план е нејзиниот секси задник.

Откако следеа коментари дека оваа фотографија е за порно сајт, Карлеуша ја избриша истата.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber