Ким во бременоста се здебелила 23 килограми: Ме очекува тешка работа!

12 ноември, 20150
00

За време на правате бременост, Ким Кардашијан (35) се здебелила неколку килограми и тоа и паднало тешко. Откако се породила, се вратила во форма и одлучила да се слика гола за списанието Paper.

535748_kim-kardasijan-01-naslovna_ff1

Но втората бременост и паѓа уште потешко. Ким неколку пати споменала дека е исфрустрирана па и нозете и задникот ги крие носејќи долги капути.

– Потешка сум за 23 килограми, а имам уште шест недели до породувањето. Ме чека тешка работа – напишала Ким на Твитер.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber