Кралицата на PornHub: Ова е одмазда до сите момци кои ме откачија како мала!

26 септември, 20150
11

Миа Калифа со брзина на светлината стана светски позната порно ѕвезда и со своите облини од тронот ја симна познатата Лиза Ен.

Но, згодната Либанка раскажува дека не секогаш изгледала така добро. Порано имала 30 килограми повеќе и многу од момците кои и се допаѓале ја нарекувале „дебела и чудна“.

Во 2006-та година, сегашната порно ѕвезда изгледала вака:

seksi-libanka-za-koja-zboruva-cel-svet-ova-e-odmazda-do-site-momci-koi-me-otkacija-kako-mala-foto-2.jpg

Со оглед на негативните коментари кои ги добивала, Калифа подготвила одлична одмазда до сите момци и девојки кои ја навредувале.

Денес Миа е кралица на PornHub, а не крие дека за нејзиниот одличен изглед заслужна е пластичната хирургија, односно вградените силикони.

mia-khalifa-hottest-pics-2

mia-khalifa-hottest-pics-6

mia-khalifa-hottest-pics-7

mia-khalifa-hottest-pics-8

mia-khalifa-hottest-pics-9

mia-khalifa-sext-hot-pics-10

mia-khalifa-sext-hot-pics-9

mia-khalifa-sext-hot-pics-8

mia-khalifa-sext-hot-pics-7

mia-khalifa-sext-hot-pics-5

mia-khalifa-sext-hot-pics-3

mia-khalifa-sext-hot-pics-2

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş