По болното раскинување оваа девојка престанала да јаде и така се претворила во жив костур

26 септември, 20150
По болното раскинување оваа девојка престанала да јаде и така се претворила во жив костур

Многу девојки по раскнувањето на врската се посветуваат на нездрава храна и многу слатки, за полесно да излезат од депресијата. Меѓутоа, оваа девојка е потполна спротивност.

ovaa-devojka-e-teska-21-kilogram-sto-mislite-zosto-video-01.jpg

По болното раскинување кое го преживеала, оваа девојка престанала да јаде. Така се претворила во жив костур, буквално.

ovaa-devojka-e-teska-21-kilogram-sto-mislite-zosto-video-02.jpg

21-годишната девојка веќе подолго време тагува без храна, заради што достигнала тежина од само 21 килограм.

Ако ова ви звучи страшно, само погледнете ја како изгледа:

https://www.youtube.com/watch?v=6w0VzKJllpY

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş