Легендарна изјава: Каде за нова година?

10 декември, 20150
Легендарна изјава: Каде за нова година?

Една девојка се обидела да одговори на прашањето каде ќе оди за Нова година, но во тој момент се уфрлило нејзиното момче.

Видеото стана вистински хит на социјалните мрежи. Погледнете:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş