Руски терминатор: Го удри кола, стана и избега!

10 декември, 20150
Руски терминатор: Го удри кола, стана и избега!

Познато е дека Русите се силен народ, но дека се посилни од челик, тоа е нешто ново.

Овој човек го удрил автомобил, а тој станал како ништо да не се случило и продолжил по својот пат!

https://www.youtube.com/watch?v=m3nClNC-OVw

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber