Мајли Сајрус дефинитивно ги урива сите табуа!

23 ноември, 20150
10

Мајли Сајрус дефинитивно ги урива сите табуа!

Контроверзната пејачка пред три дена настапи во Чикаго излегувајќи на сцената со голи гради, а околу половината носеше детаљ во вид на машки полов орган.

А дека стаписаноста на јавноста воопшто не ѝ пречи зборува и фактот што вчеравечер премиерно го претстави спотот за песната Lighter во кој, исто така, можат да се видат нејзините гради, но и консумирање марихуана.

Што ли е следно од Мајли?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber