Мајли Сајрус гола од глава до пети

16 јануари, 20150
24

Мајли Сајрус секогаш била расположена да го покажува своето разголено тело, па често пати ја гледавме топлес со само две залепени ленти на брадавиците. Но, овој пат Мајли реши да се соблече целосно гола за магазинот „V“.

Имено, Мајли позирала за музичкото издание на овој магазин, но зад објективот е нејзината пријателка Чејн Томас. Освен овие фотографии, споделила и други од разни патувања, кои до сега никој не ги видел. Хана Монтана одамна е избришана од ликот на Мајли, а бесната Мајли позира во провоцирачки пози!

Се надеваме дека Патрик Шварценегер е горд на својата девојка, но не веруваме дека исто така би се чувствувал и неговиот татко, познатиот актер Арнолд Шварценегер.

Но, едно е сигурно! По стапките на Ким Кардашијан тргаа многумина, па на ред е некоја друга позната личност!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş