Од обична голема марама направете фенси здолниште или фустан

16 јануари, 20150
Од обична голема марама направете фенси здолниште или фустан

Кој вели дека обична голема марама не може да се искористи како здолниште или фустан. Се што ви е потребно е омилената марама и два колана. Употребете ја имагинацијата, а за да дојдете до совршениот фустан погледнете го следното видео кое ќе ви даде неколку предлози.

Верувајте дека ќе бидете воодушевени од вашата повеќенаменска креација, а вашите пријателки ќе ви завидуваат.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş