Мараја Кери заврши со обожавател ама милијардер

27 ноември, 20150
2

Оваа 2015 година е доста значајна за љубовниот живот на славната пејачка Мараја Кери.

Моментално таа е во љубовен занес и вели дека се чувствува како вистинска среќничка што сретнала маж како Џејмс Паркер.

Имено, пејачката и коцкарскиот магнат кој е двапати разведен се заедно од месец јануари, а пред да се запознаат Паркер бил таен обожавател на Мараја.

34348c77b933ff85094804dda5943e74

Стветските медиуми шпекулираат дека дека нивната врска е само бизнис и интерес, а пак на Мараја и одговара да биде во елитно друштво и да добива скапи подароци.

29DE8D0A00000578-3134822-image-a-20_1434990983504

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber