Мојата секс снимка „пуно кошта“!?! ДАРА БУБАМАРА: Видео 18+

1 февруари, 20150
011

Неодамна се појавија гласини дека атрактивната пејачка симулирала секс за време на снимањето на спотот за најновата песна „Карера“, а таа отворено прокоментира.

,,Ако тоа е симулирање секс, тогаш луѓето не знаат што е секс навистина, на ова пејачката додаде дека нејзиното секс видео многу чини.”

Погледнете што изјави Дара!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş