Моника Белучи се појави во француското списание „Paris Match“

27 ноември, 20150
3

Моника Белучи, добро познатата италијанска убавица, се појави во француското списание „Paris Match“ во издание за ноември 2015-та година.

monika-beluci-vistinska-zavodnicka-za-spisanieto-paris-match-01.jpg

Фотографиите од ова списание се појавија на Твитер, па имате можност и вие да погледнете дел од провокативните пози со кои заведува 51-годишната актерка.

Згодната актерка фотографирана е од страна на познатиот дизајнер и фотограф Рикардо Тинели.

monika-beluci-vistinska-zavodnicka-za-spisanieto-paris-match-1.jpg

monika-beluci-vistinska-zavodnicka-za-spisanieto-paris-match3.jpg

monika-beluci-vistinska-zavodnicka-za-spisanieto-paris-match-4.jpg

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber