На радио почнала нивната омилена песна. Нема да верувате што се случило!

30 ноември, 20150
На радио почнала нивната омилена песна. Нема да верувате што се случило!

Џуниор не е обичен булдог. Постои една работа која го издвојува од остатокот – тој обожава да пее! Кога неговата омилена песна почнала на радио, тој едноставно не можел, а да не запее.

Погледнете го ова пресмешно видео и споделете го со пријателите:

https://www.youtube.com/watch?v=pv4QO9KGQwE

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber