Најпровокативниот настап во Ѕвездите на Гранд за оваа сезона!

16 февруари, 20150
Најпровокативниот настап во Ѕвездите на Гранд за оваа сезона!

24-годишната Горана Бабиќ помина во понатамошен круг на натпреварувањето за кое се избори во баражот каде покажа дека ги има сите карактеристики на една ѕвезда. Со таковите на песната на Северина која ја одбра за својот настап, Горана пееше и танцуваше на сцената. Нејзиниот настап можеме слободно да го оцениме како еден од најпровокатвните во оваа сезона поради тоа што таа даде се од себе со изведбата на “Uno momento“ даја запали сцената на Гранд. Танцот со одредена доза на провокација и добрата песна беа доволни таа да помине поатаму. Од 2:20 минута на снимката, поглднете како тоа изгледаше.

https://www.youtube.com/watch?v=wr9_rX4PRxU#t=35

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş