iPhone 6 vs. течен алуминиум

16 февруари, 20150
iPhone 6 vs. течен алуминиум

Уште од самото излегување на iPhone 6, телефонот беше подложен на секакви реални и нереални тестови на издржливост. Одредени YouTube корисници сметаа дека сепак, недостасува тест на iPhone vs. алуминиум.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş