Најсексапилните изданија на една од најатрактивните жени на денешницата

25 ноември, 20150
2
Една од најатрактивните жени на денешницата вчера наполни 36 години. Во нејзина чест, се потсетуваме на некои од нејзините најсексапилни изданија во кои публиката ужива веќе со години.


Кели Брук ги сака камерите и фотоапаратите, па се испроба и како телевизиски презентер, актерка и модел. Кариерата ја започнала како модел на 16 години, кога победила на локално натпреварување за убавина.


Кели го привлече вниманието врз себе со своите бујни облини кои со задоволство ги истакнува во прв план и токму тоа и` донесе значајни ангажмани со модни куќи специјализирани за долна облека и костими за капење. Кели веќе со години наназад ја носеше титулата на најсекси Британка, иако зад неа е борбата со по некој килограм вишок.


Нејзиниот приватен живот на медиумите им е подеднакво интересен како и нејзините фотографии. Турбулентната врска со Дејвид Мекинтош беше тема во сите таблоиди, а љубовта за која многумина тврдеа дека ќе заврши со брак, беше завршена со јавни навреди и расправии. На листата на нејзините поранешни љубови се и Џејсон Стејтам и Дени Кипријану.


Она што на крајот од секоја година со нетрпение се очекува од Кели е нејзиниот годишен календар. Овие фотографии ќе ви покажат и зошто е тоа така.

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş