Ева Лонгорија во секси бикини на плажа!

25 ноември, 20150
1

Тешко е да се поверува дека Ева Лонгорија има 40 години. Ѕвездата од серијата “Очајни домаќинки” за разлика од повеќето нејзини врснички, нема проблем да се соблече во бикини, и тоа минијатурно.


Доколку добро погледнете, ќе забележите и избледена тетоважа – крст, која актерката ја има на долниот дел од грбот, а која решила да ја отстрани, односно веќе имала неколку ласерски третмани.

Ева во Мајами пристигнала за да ја прослави моминската вечер на една своја добра пријателка, но и заслужено да се одмори.

Таа во изминатиот период била ангажирана во серијата “Теленовела”, во која е главна актерка, но и извршен продуцент. Премиерата на правата сезона е закажана за 7. декември.

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş