Најсекси близначки на светот

5 јануари, 20150
10

Близначките од Србија Маријана и Камила Младеновиќ по многумина се најсекси на светот, а со секоја нова сесија тие само го докажуваат тоа.

25-годишните близначки редовно објавуваат провокативни фотки на Фејсбук, а едната од нив своите облини ги промовираше и во едиторијал за модниот бренд “Yandy”.

rep-lepotinje

Инаку Маријана и Камила по татко се колумбијки, а по мајка србинки.

Родителите им се запознале во Мајами во 80-тите години, и уште пред нивното раѓање тие одлучиле едната ќерка да добие традиционално српско име, а другата колумбиско.

marija-mladenovic-1-670x670

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş