Збогум на паметот: Погледнете како Северина се опрости од морето!

5 јануари, 20150
9

Северина Вучковиќ имаше спектакуларен настап во Котор.

Пред заминувањето кон дома, Севе се опростила од морето на нејзин својствен начин.

– Збогум море, отидов во планините, напишала Северина покрај фотографијата на која позира во долна облека покрај прозорецот.

sev1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş