Не само пријателите: Ниту сестрата на Игор нема да присуствува на свадбата

14 ноември, 20150
3

Наташа Којиќ нема да присуствува на свадбата на нејзиниот брат Игор и Северина Вучковиќ, која ќе се одржи на 22 ноември во еден престижен белградски хотел, а причината е помалку чудна со оглед дека е во прашање најблиското семејство.
seve500
-Наташа има обврски околу работата и не е во можност да дојде. Семејството не е воопшто среќно поради тоа, но Наташа по секоја цена сака да успее во нејзината работа во Холивуд. Северина и Игор планираат да одат кај неа по свадбата на неколку дена – кажал за медиумите извор близок до семејството Којиќ.
nata
Семејството Којиќ и идната снаа ја скратиле листата на гостите на свадбата, па наместо 500 гости, како што првично беше планирано на свадбата ќе има неколку десетици помалку, бидејќи пејачката му забранила на сопругот да ги покани пријателките и некои од роднините.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber