Нема да верувате што нашол во автомобилот кој го купил на старо!

20 јануари, 20150
18

Овој човек се обидел да го поправи системот за отварање и затварање на прозорот на автомобилот кој го купил на старо. Кога ја отворил вратата го дочекало вистинско изненадување. Погледнете што нашол…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş