Шест питбула слушаат 4-годишно девојче како во војска

20 јануари, 20150
Шест питбула слушаат 4-годишно девојче како во војска

Еден од митовите вели дека питбулите се насилни кучиња…

Тоа е сепак резултат на воспитување и дресура, а доказ за тоа е ова видео, кое досега го погледнале над 117.000 луѓе. Навистина девојчето не импресионира и нас како гледачи и го доби целото наше внимание.

Изгледа исто како учителка во основно училиште.

https://www.youtube.com/watch?v=zQVZc7IVfpQ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş