Неверојатна трансформација, вистинско чудо: Од обична девојка до фатална Елизабет Тејлор!

26 декември, 20150
Неверојатна трансформација, вистинско чудо: Од обична девојка до фатална Елизабет Тејлор!

Славната Лиз никогаш не излегла од својот дом без шминка, секогаш била дотерана и “накитена” со дијаманти и брилијанти
Русокосата актерка Лора посакала барем за момент да изгледа како Елизабет Тејлор. Славната Лиз никогаш не излегла од својот дом без шминка, секогаш била дотерана и “накитена” со дијаманти и брилијанти, а милиони мажи и ден денес нејзиниот изглед кога била млада го сметаат за совршенство, изглед за кој воздивнуваат.
Стилистот Лизи Елдриџ, воодушевена исто така од Елизабет, го прифатила овој предизвик, и заедно со Лора ја создаваат прекрасната трансформација.
Со совршената шминка, Лора станува вистинска близначка на Лиз! И тоа само за десет минути.
Погледнете го видеото:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş