НИА: Нови стихови

25 ноември, 20150
НИА: Нови стихови

Натпреварувачите добија задача да напишат нови текстови за химната “На иста адреса”.

Малку комедија, малку сатира еве како тие ја доживеaја нивната улога во оваа песна. ‪
httpv://www.youtube.com/watch?v=f9MiT409NGM&feature=youtu.be

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş