Одмаздата продолжува: Објавени фотографии од голата Тања Савиќ(фото18+)

4 февруари, 20150
10

Поранешниот соработник на Тања Савиќ, Бане Ѓокиќ продолжува со бескрупулозната одмазда врз својата некогашна шефица.

Screenshot_1

 

На се уште официјалната Фејсбук страна на пејачката тој споделил нејзина фотографија на која таа нема долна облека.

tanja-savic-blur

На фотографијата Тања е фотографирана од зад грб и се гледа нејзиниот задник, а администраторот најавува фотографија и од предната страна!

„Една фотка од зад грб а наскоро ќе има и од напред!Фотографија од архива 20.05.2014.“, стои до објавената фотографија која го запали интернетот.

SHOK-FOTO-TANJA-SAVIC

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş