Што се случува кога во Дубаи ќе ви падне паричникот?!

4 февруари, 20150
Што се случува кога во Дубаи ќе ви падне паричникот?!

Овие момци одлучиле да проверат дали на некои од пребогатите граѓани на Дубаи, ќе му падне на памет да го земе паричникот кога ќе го види на тротоарот. Основачите на видеото тврдат дека снимиле 45 различни варијанти и секој пат било исто.

Погледнете ја нивната реакција:

https://www.youtube.com/watch?v=pdnihshrPUc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş