Лекција по пријателство која ќе ве расплаче и разнежни

4 февруари, 20150
Лекција по пријателство која ќе ве расплаче и разнежни

Откако дознал дека неговото најдобро другарче има рак, првооделенецот Винсент Батерфилд ја избричил главата и собирал пари за да го помогне неговото скапо лечење.

Погледнете ја оваа фантастична приказна за овие неодоливи другарчиња.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş