Последна прегратка со најдобриот пријател – Фотографија која ќе ви го разнежни срцето!

4 февруари, 20150
11

Оваа фотографија со експресна брзина се рашири по социјалните мрежи.

Овој човек го држи во раце мртвото тело на својот миленик кој починал од вдишување чад во опожарен објект.

„Милениците не се само животни. Тие се дел од нашето семејство“- стои во описот на фотографијата.

Љубителите на кучињата од целиот свет велат дека оваа фотографија им го скршила срцето. Една од нив напиша:

-Јас плачев! Кучињата се многу повеќе од семејство, затоа што тие секогаш се добро расположени, способни се за безусловна љубов и секогаш, навистина секогаш ни носат среќа. Да се изгуби сакано куче, е исто како да го изгубиш својот љубен партнер.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş